Wspomnienia i życzenia seniorki Elżbiety z Warszawy
Aktualności > Wspomnienia i życzenia seniorki Elżbiety z Warszawy

Wspomnienia i życzenia seniorki Elżbiety z Warszawy

Wspomnienia i życzenia seniorki Elżbiety z Warszawy

Świętujemy jubileusz i z przyjemnością dzielimy się kolejnymi wspomnieniami i życzeniami. Tym razem od naszej seniorki, pani Elżbiety z Warszawy.


Z okazji pięknej rocznicy 20-lecia istnienia Stowarzyszenia składam gratulacje i serdeczne życzenia, dalszej owocnej i satysfakcjonującej pracy dla nas seniorów, którzy dzięki Stowarzyszeniu czują się o wiele pewniej w życiu. Nasza „ubogość” stała się raczej symboliczna w nazwie, bo jesteśmy bogaci Waszymi myślami o nas i przedsięwzięciami, jakie od 20 lat podejmujecie dla nas. A „mali bracia” byli i są wielkimi braćmi – bo to braterstwo czujemy i doświadczamy go. To piękne, że Stowarzyszenie rozrosło się, ogarnia nowe tereny, przyjmuje kolejnych seniorów.

Przy okazji rocznicy wspomnienia biegną do lat wcześniejszych. Np.: pięknej uroczystości 15-lecia organizowanej w Muzeum Etnograficznym, przez trudny czas pandemii, kiedy Stowarzyszenie nie wycofało się ze swoich działań. Docierały do naszych domów życzenia, poczęstunki, kalendarze, kwiaty. Nie brakowało życzliwych rozmów telefonicznych.

Życzę, by w dalszych latach starczyło Państwu siły i zdrowia, zapału, pomysłowości, funduszy. Niech działaniom towarzyszy nasza wdzięczność. Gorąco pragnę, abyśmy jak najdłużej byli ze sobą, spotykali i czekali na uroczystość 25-lecia działalności Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

Zapraszamy na naszą jubileuszową stronę: www.malibracia.org.pl/20lat/

Używamy plików cookies w celu realizacji usług. Czytaj więcej.

Zacznij wspierać co miesiąc Wspieram regularnie