Płatności cykliczne kartą

Płatności cykliczne kartą

Bezpieczeństwo Państwa danych podczas płatności internetowych jest dla nas kluczowe. Gwarantujemy Państwu pełną poufność i szyfrowanie danych, dzięki instalacji protokołu SSL na naszej stronie internetowej. Informujemy, że proces transakcji on-line comiesięcznych lub jednorazowych, realizowanych przy pomocy kart płatniczych, odbywa się za pomocą bezpiecznego i łatwego w obsłudze systemu płatności internetowych PayU, który jest liderem płatności on-line w Polsce.

Wpłata darowizny comiesięcznej zostanie przedłużona automatycznie na koniec każdego okresu subskrypcji. Oznacza to automatyczne pobieranie z konta wskazanej przez Państwa kwoty darowizny. W przypadku braku środków na koncie lub zbyt niskiego limitu autoryzacyjnego zdeklarowana kwota nie zostanie pobrana.

I. Limity autoryzacyjne

Wiele banków wydaje karty płatnicze (debetowe/kredytowe) z domyślnie ustalonym limitem transakcji na 0 złotych dla tzw. płatności korespondencyjnych czy internetowych. Ten limit trzeba podnieść, aby w ogóle móc wpłacić darowiznę cykliczną przez internet.

Jeśli Państwa karta płatnicza posiada limit autoryzacyjny ustawiony na 0zł, wówczas płatność cykliczna darowizny zostanie odrzucona przez system płatności i tym samym nie wpłynie ona na konto Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

Aby przekazywać cyklicznie darowizny przy użyciu karty płatniczej, należy zmienić limit autoryzacyjny z 0 złotych na kwotę darowizny np. 30zł - dla transakcji internetowych. Mogą to Państwo zrobić dzwoniąc na infolinię swojego Banku lub w swoim internetowym serwisie transakcyjnym, korzystając z pomocy pracowników w oddziale Banku. To prosta i szybka usługa.

II. Jakimi kartami można dokonać płatności?

System PayU obsługuje karty płatnicze Visa i MasterCard. Płatności można dokonać zwykłymi kartami debetowymi, wydanymi do konta osobistego w większości banków oraz kartami kredytowymi. Jeśli transakcja się nie powiedzie, prosimy o kontakt z Państwa bankiem w celu sprawdzenia możliwości uruchomienia płatności w systemie PayU.

III. Co się stanie, jeśli karta straci ważność?

Obciążanie karty ustanie i darowizny nie będą już dłużej pobierane. W razie wznowienia karty zachęcamy do odwiedzenia ponownie naszej strony www i ustanowienie regularnej darowizny na nowej karcie.

IV. Czy darowizny on-line za pomocą kart płatniczych są bezpieczne?

Darowizny on-line to bezpieczna forma wspierania potrzebujących. Wszelkie informacje przesyłane między Państwa komputerem, a serwerem są szyfrowane poprzez protokół SSL. Dodatkowo wszystkie dane dotyczące Państwa karty płatniczej przetwarzane są zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami międzynarodowego certyfikatu PCI-DSS na poziomie Level 1, które zostały określone przez największe organizacje płatnicze na świecie.

V. Jak zrezygnować z przekazywania cyklicznej darowizny?

Wystarczy kliknąć w ten link: Rezygnacja z płatności cyklicznych kartą, następnie wpisać swój adres e-mail (ten sam, który podałaś/eś przy aktywacji) i postępować zgodnie z instrukcją. Na podany adres e-mail otrzymasz link do usunięcia cyklicznych płatności. W razie pytań dotyczących rezygnacji prosimy o kontakt telefoniczny z pod nr tel. +48 504 404 438

Używamy plików cookies w celu realizacji usług. Czytaj więcej.

Zacznij wspierać co miesiąc Wspieram regularnie