Czego jeszcze nie wiemy o chorobie Alzheimera, a co warto poznać?
Aktualności Przystanku > Czego jeszcze nie wiemy o chorobie Alzheimera, a co warto poznać?

Czego jeszcze nie wiemy o chorobie Alzheimera, a co warto poznać?

Czego jeszcze nie wiemy o chorobie Alzheimera, a co warto poznać?

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Przystanek Alzheimer”, które zostanie poświęcone chorobie Alzheimera.    

Tematem szkolenia będzie: Czego jeszcze nie wiemy o chorobie Alzheimera, a co warto poznać

W prezentacji zasygnalizowanego zagadnienia, podejmowane będą różne wątki związane z chorobą Alzheimera, a ich wspólnym kluczem są informacje, o których w ramach naszych cyklicznych szkoleń, nie mieli państwo okazji jeszcze usłyszeć. Pojawią się badania naukowe, technologia – wygodne ryzyko, duchowa strona choroby Alzheimera, czego należy się wystrzegać, co jest mitem, a co faktycznie nam szkodzi. Jaką rolę odgrywają leki przeciwpsychotyczne. Na co mamy wpływ, a co wymyka się spod naszej kontroli. Wszystko to po to, aby przejąć kontrolę nad Alzheimerem i zdecydowanie powiedzieć mu NIE! 

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Musioł, liderka Przystanku Alzheimer. 

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 stycznia 2020 roku, w godz. 17.30-19.30, w siedzibie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich przy ulicy Gen. Władysława Andersa 13.   

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia proszę kierować na adres:przystanekalzheimer@gmail.com, ewentualnie telefonicznie pod numerem telefonu: 518 371 552. Warsztaty są bezpłatne. 

Używamy plików cookies w celu realizacji usług. Czytaj więcej.

Zacznij wspierać co miesiąc Wspieram regularnie