Targi "Viva Seniorzy!"

Dziesiąta edycja Targów „Viva Seniorzy!” za nami. Oczywiście nie mogło na nich zabraknąć Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Wraz z wolontariuszami opowiadaliśmy zwiedzającym o naszej działalności i zachęcaliśmy aktywnych seniorów do podjęcia wolontariatu na rzecz naszych podopiecznych.

Nasze stanowisko zdobiły różyczki oraz motto "Kwiaty przed Chlebem", które chcemy często i wyraźnie powtarzać, bo to właśnie relacja międzyludzka jest dla nas bardzo ważna!!!

Odwiedziło nas mnóstwo osób zainteresowanych naszą działalnością, pragnące lepiej nas poznać, a także spróbować swoich sił w wolontariacie. Były to niesamowite i budujące spotkania. Równie miłe były odwiedziny znajomych twarzy, osób, które z uśmiechem na ustach wspominają kontakt z nami – znajomych naszych podopiecznych, wolontariuszy czy reprezentantów innych  organizacji.

Dwa dni pełne rozmów, uśmiechów, uścisków a nawet łez wzruszenia dały nam wiarę, że jest na świecie mnóstwo cudownych, dobrych ludzi, którzy dostrzegają osamotnienia starszych osób i chcą wraz z nami nieść wsparcie akurat w tej grupie osób.

Dziesiątą edycję Targów „Viva Seniorzy!” 2019 zaliczamy do bardzo udanych!

targi 2019