Ognisko z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych

Miał padać deszcz, a świeciło słońce, miało być zimno, a nasze gorące serca tryskały gorącem. 19 września lubelscy podopieczni Stowarzyszenia mali bracia Ubogich świętowali Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji wybraliśmy się wraz z podopiecznymi i wolontariuszami do Stajni Stanka w Lisowie na ognisko. 


Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych odwiedziliśmy zaprzyjaźnione miejsce, Stajnię Stankę, gdzie czekała na nas moc atrakcji. Seniorzy mogli spróbować swoich sił podczas jazdy konnej, która sprawiła im ogromną przyjemność. Wspólne siedzenie przy ognisku i spacery wśród zieleni pozwoliły naszy m seniorom choć na moment oderwać się od samotnego życia w czterech ścianach. Chwila relaksu podczas wykonywania prac artystycznych na świeżym powietrzu mogła trwać wiecznie. Efekty dzieł były niesamowite, seniorzy byli dumni ze swoich zdolności plastycznych. Ogromną niespodzianką dla wszystkich był słodki poczęstunek w formie tortu, którego nikt się nie spodziewał. Dzień był magiczny, pełen rozmów i pozytywnych wrażeń. Myślę, że każdy wrócił z tego wyjazdu bogatszy o nową wiedzę i szczęśliwy. 

Dzięki Programowi Dobry MultiUczynek zorganizowanej przez Benefit System S.A. nasi podopieczni przeżyli wielka przygodę życia, za którą serdecznie dziękują wszystkim osobom, które włączyły się w tę akcję.

Stanka 01 COLLAGE

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć, w której można zobaczyć radość naszych seniorów.