Radosne spotkanie z niezwykłymi zwierzętami

Dzięki wolontariuszkom Oldze i Krysi podopieczne Anna i Hanna odbyły orzeźwiający spacer po Kozłowieckim Parku Krajobrazowym i spędziły radosny czas w alpakarni.

alpaki 11 kopiaTak o wycieczce opowiada Olga: W upalny dzień spacer po lesie był ogromną przyjemnością! Oddychałyśmy czystym powietrzem, podziwiałyśmy drzewa i piękne stawy. Obiad zjadłyśmy w restauracji tuż obok lasu. Odpoczęłyśmy tam również na leżakach w cieniu drzew. Ale nie przedłużałyśmy tego leniuchowania, bo przecież czekały na nas alpaki! Przebywanie z miłymi gospodarzami w otoczeniu uroczych zwierząt, które można było głaskać i karmić, podziałało na seniorki bardzo relaksująco.

Ta wycieczka była wspaniała, akurat tak się złożyło, że w przeddzień moich imienin. Było cudownie! Byłyśmy w lesie, przy stawach, u alpak. Te urocze zwierzaki dawały mi nawet buzi. Dziękuję, że mogłam pobyć na łonie naturyalpaki 2 kopia we wspaniałym towarzystwie wolontariuszek i pani Hani. Na taką wycieczkę mogę się wybrać tylko z mbU. Wspaniała to dla mnie sprawa – podzieliła się po wycieczce pani Anna.

To był długi i wspaniały dzień pełen dobrych emocji, uśmiechów i pięknych wrażeń dla naszych podopiecznych, które wracały do domów szczęśliwe i z głowami pełnymi pięknych wspomnień. W imieniu podopiecznych dziękujemy darczyńcom za wsparcie i za możliwość organizacji wyjazdu!