Dziękujemy za wsparcie naszej akcji wielkanocnej

Dzięki naszym darczyńcom w domach i sercach  podopiecznych Stowarzyszenia zagościły wiosna i wielkanocna atmosfera. Dziękujemy za wrażliwość i wsparcie naszej świątecznej akcji. To dzięki darczyńcom nasi seniorzy mogli w te Święta cieszyć się bliskością i troską drugiego człowieka.


kolaz thx wlk 24Do domów podopiecznych z Warszawy, Pruszkowa, Poznania, Gniezna, Lublina, Świdnika, Wrocławia i Krakowa dostarczyliśmy świąteczny catering, wielkanocne koszyczki, a także ozdobne poduszki z napisem: Jesteście w naszych sercach. Smak żuru, sałatki, mazurka, zapach wiosennych kwiatów, uśmiech wolontariusza, rozmowy online z innymi seniorami – to wszystko pozwoliło naszym podopiecznym doświadczyć wspólnoty i stworzyć piękne wspomnienia.
Najlepszym potwierdzeniem wyjątkowości tego czasu niech będą słowa naszych podopiecznych:
Jestem bardzo zadowolony ze świątecznego spotkania. Kasia przyniosła keks – to bardzo miłe, że pamiętała, jakie jest moje ulubione ciasto! – mówił pan Krzysztof.

Nawet nie spodziewałam się, że mogę dostać tyle dobra. Dostarczone smakołyki podjadałam przez całe Święta. Żurek, pyszne jajka i ciasto były wspaniałe, a upominek sprawił, że poczułam wielką radość. Tyle się zmieniło odkąd Was poznałam, czuję się tak dobrze, nie jestem sama i wiem, że mam obok wspaniałych ludzi. Za każdym razem, gdy spojrzę na poduszeczkę, pomyślę o Was. Dziękuję też mojej wolontariuszce Ewelinie, od niej też dostałam piękny stroik. Cieszył oko przez całe Święta i z pewnością jeszcze długo będzie – podzieliła się pani Irenka.

Dziękuję za ten koszyczek, jest taki piękny i dał mi wiele radości. Czułem, że byliście ze mną. A, co dla mnie najważniejsze, przed Świętami odwiedziła mnie też wolontariuszka. Bardzo się ucieszyłem z tego naszego spotkania. Jestem już po szczepieniu i mogłem poczuć się bezpiecznie. Dziękuję, że jesteście! – mówił pan Henryk.

Wspólnie sprawiliśmy, że nawet w tak trudnym czasie samotne starsze osoby poczuły radość Wielkanocy i z nadzieją pomyślały o następnych miesiącach.
Zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych: Facebook /malibraciaInstagram /mali.bracia.ubogichLinkedIN /malibraciaubogich.