A+/A-
1pro mbUwww4

Aktualności

 • UWAGA! Zmiany w 1 % - dobra wiadomość dla emerytów!

  05.04.2017 r.

  Teraz emeryci mogą łatwo, szybko, nawet bez obliczania wysokości 1% przekazać go wybranej organizacji OPP! Zupełnie inaczej niż w latach poprzednich. 

 • Tak! "akcja kwiaty" na moje trzydzieste urodziny!

  21.03.2017 r.

  Postanowiłam zorganizować dużą imprezę dla rodziny i przyjaciół i połączyć to wydarzenie z akcją charytatywną podobnie, jak to ma teraz często miejsce na ślubach czy weselach, kiedy to państwo młodzi proszą o przynoszenie rzeczy do domu dziecka czy domu samotnej matki.

 • Przepis na pięknego storczyka wg pani Heleny

  21.03.2017 r.

  Kto z Was, przechodząc koło okna, na którym pysznią się storczyki różnych kolorów i gatunków, nie myśli sobie w duchu: „ja też bym tak chciał!” Tymczasem historia naszego kwiatka często wygląda tak: oto dumni i bladzi przynosimy kwitnące cudo do domu. Podlewamy i modlimy się, by storczyk długo cieszył nasze oko.

 • Podopieczni "mbU" bohaterami wystawy Album Rodzinny: Spojrzenia

  02.03.2017 r.

  To już ostatnie chwile, żeby zobaczyć wystawę Album rodzinny: SPOJRZENIA. Fotografie z Archiwum Historii Mówionej Domu Spotkań z Historią i Ośrodka KARTA.

 • Zobacz, co zrobiliśmy w 2016!

  19.02.2017 r.

  To, co udało się zrobić w 2016 roku było możliwe dzięki wsparciu naszych darczyńców i wpływom z 1% podatku. Zobacz nasze podsumowanie 2016 roku i przekonaj się, że warto nam pomagać!

 • Wzruszające wspomnienie z ubiegłorocznej wigilii - zobacz film

  18.01.2017 r.

  Dla starszych samotnych osób Wigilia to najsmutniejszy dzień w roku. Jednak wspólnie z naszymi Darczyńcami udaje nam się to zmieniać. Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy 3 spotkanie wigilijne dla naszych podopiecznych: samotnych starszych osób. W Warszawie przy wspólnym stole zasiadło 157 osób! Byli życzliwi ludzie, choinka, stół ze świątecznymi potrawami...

1 2 3 4 5 ... 18