Partnerzy

Starcom Polska

DZIAŁANIA

Starcom Polska z BBDO Warszawa przygotowały kampanie charytatywne, których celem były zbiórki środków na organizację Świąt Bożego Narodzenia dla starszych samotnych ludzi.

×

Kampanie społeczno-fundraisingowe PODARUJ WIGILIĘ ORAZ CICHA NOC. Akcje przypomniały, że w tym radosnym dla większości okresie Bożego Narodzenia wiele samotnych osób potrzebuje wsparcia

pełen opis

BBDO Warszawa

DZIAŁANIA

BBDO Warszawa i Starcom Polska przygotowały kampanie charytatywne, których celem były zbiórki środków na organizację świąt dla starszych samotnych ludzi.

×

Kampanie społeczno-fundraisingowe PODARUJ WIGILIĘ ORAZ CICHA NOC. Akcje przypomniały, że w tym radosnym dla większości okresie Bożego Narodzenia wiele samotnych osób potrzebuje wsparcia.

pełen opis

Publicis media

DZIAŁANIA

Publicis Media zorganizował akcję, w której drużyna złożona z biegaczy Publicis Media i Starcom Polska sprawdzała "Co się liczy w Święta?". W akcji wzięła też udział podopieczna mbU, p. Stefania.

×

Akcja "Co się liczy w Święta?" zachęcała do aktywności sportowej i przeliczania czasu spędzonego na sportowej aktywności na pieniądze. Za każdą taką sekundę Publicis Media zobowiązywał się przekazać stowarzyszeniu 1 grosz.
Uczestnicy akcji zebrali łącznie ponad 5 milionów sekund spędzonych na aktywnościach sportowych.

pełen opis

Metlife

DZIAŁANIA

MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. wsparło dwie ważne inicjatywy Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

×

MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. przekazało 30 000 $ , co pozwoliło mbU uruchomić Telefon Zaufania dla osób starszych i umożliwiło działanie inicjatywy Przystanek Alzheimer w latach 2016-2017.

pełen opis

City Bank

DZIAŁANIA

Współpraca z mbU nie musi być wyłącznie oparta na wsparciu finansowym.

Pracownicy City Banku inicjują "wakacje jednego dnia".

×

Pracownicy City Banku od kilku lat zabierają podopiecznych mbU Warszawa na wycieczki inicjujące wakacje stając się na ten wyjątkowy dzień wyjątkowymi wolontariuszami.

Uczestnicząc w takich projektach pracownicy integrują się z innymi pracownikami, a dobry zespół to podstawa dobrze funkcjonującej firmy.

pełen opis

BNP Paribas

DZIAŁANIA

Payroll - wygodne narzędzie filantropii indywidualnej.

Wdrożenie rozwiązania w ramach programu Fundacji BNP Paribas „Wspieram cały rok”

×

Od września 2017 do grudnia 2018 r. BNP Paribas Bank Polska S.A. w ramach programu Fundacji BNP Paribas „Wspieram cały rok” ponad 140 pracowników Banku złożyło deklarację comiesięcznego odpisu od swojej pensji na rzecz Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

pełen opis