Wakacyjne plany

Wakacje w Broku

Od 2008 r. każdego lata pod koniec sierpnia organizowaliśmy sześciodniowy wyjazd do Broku, małej i urokliwej miejscowości na Bugiem.

Była to zawsze niepowtarzalna okazja do spotkań i integracji dla kilkudziesięciu seniorów i wolontariuszy z Warszawy, Poznania i Lublina. 

To dopiero były przeżycia! Niezapomniane chwile, nowe znajomości i przyjaźnie, wzruszenia...
W tym roku ta najbardziej chyba wyczekiwana przez naszych podopiecznych wycieczka stoi pod znakiem zapytania.

Ci, dla których zabrakło miejsca w ubiegłym roku tak bardzo liczyli na te wakacje.
Ufamy, że dzięki Waszej pomocy w tym roku nie zawiedziemy ich nadziei!

Obejrzyjcie zdjęcia z ubiegłorocznego wyjazdu i przeczytajcie relację jednej z naszych wolontariuszek, a przekonacie się, dlaczego tak zależy nam, by i w tym roku wakacje w Broku ich nie ominęły!

Wakacje jednego dnia

Cykl jednodniowych wycieczek za miasto dla naszych podopiecznych.

Na jedną taką wycieczkę możemy zabrać 30 podopiecznych "mbU". W tej chwili otaczamy opieką prawie 300 samotnych osób starszych z Warszawy, Poznania i Lublina. Bardzo zależy nam, by tego lata każda z nich miała wspomnienia choć z jednego takiego prawdziwie wakacyjnego dnia.

W tym roku warszawskich podopiecznych Stowarzyszenia zaprosimy na wycieczki do Powsina, na rejs po Wiśle, do Matecznika Zespołu Mazowsze oraz do Żelazowej Woli.
Lubelscy seniorzy mają okazję pojechać do Krasnobrodu w Roztoczańskim Parku Narodowym, nad Jezioro Firlej oraz do Zwierzyńca.
Poznańscy podopieczni "mbU" czekają na wycieczki do Witosławia, Rogalina, Grzybowa (na "Zjazd wojów" w sierpniu) oraz na autokarowy mini-rajd Ceradz Kościelny- Jankowice Lusowo.

Kilka wycieczek w ramach "Wakacji jednego dnia" już za nami. Zaktualizowane informacje o wycieczkach znajdziecie  TUTAJ>>

Używamy plików cookies w celu realizacji usług. Czytaj więcej.

Zacznij wspierać co miesiąc Wspieram regularnie