Podziel się młodością
Aktualności > Podziel się młodością

Podziel się młodością

Podziel się młodością

Wraz z Fundacją GOOD CHALLENGE stworzyliśmy dobroczynne wyzwanie "Podziel się młodością", który ma na celu wsparcie Stowarzyszenia, aby jeszcze lepiej objąć opieką samotne starsze osoby. 

Wystarczy tylko zamieścić na swoich profilach społecznościowych swoje zdjęcie z kartką, na której piszemy swój wiek i wpłacić równowartość liczby lat w złotówkach. Następnie dobroczynne wyzwanie rzucamy dalej i nominujemy członków swojej rodziny czy znajomych. Jeśli ktoś nie ma ochoty dzielić się wiekiem – wystarczy, że doda zdjęcie ze swych młodzieńczych lat i wpłaci choćby kilka złotych.

Całość wyzwania pod Patronatem Stowarzyszenia mali bracia Ubogich: goodchallenge.me/pl/wyzwanie/podziel-sie-mlodoscia

Fundacja GOOD CHALLENGE to pierwsza w Polsce (ale i na świecie) fundacja z aplikacją do podejmowania i rzucania dobroczynnych wyzwań. We współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi, firmami, blogerami i influencerami walczy o to, aby social media służyły przede wszystkim do promowania pozytywnych wzorców, walki o szczytne cele i szerzenia wzniosłych idei. Chcielibyśmy, aby o wiele więcej z miliardów wrzucanych każdego dnia do sieci zdjęć niosło autentyczny pożytek i pomoc. Patrzymy sercem i promujemy dobro.

 

Używamy plików cookies w celu realizacji usług. Czytaj więcej.

Zacznij wspierać co miesiąc Wspieram regularnie