Dziękujemy za wsparcie naszej akcji wakacje jednego dnia!
Aktualności > Dziękujemy za wsparcie naszej akcji wakacje jednego dnia!

Dziękujemy za wsparcie naszej akcji wakacje jednego dnia!

Dziękujemy za wsparcie naszej akcji wakacje jednego dnia!

Zakończyliśmy naszą wakacyjną zbiórkę. Dzięki otwartym sercom darczyńców mogliśmy zorganizować letnie wycieczki dla naszych podopiecznych. Seniorzy zachowali mnóstwo radosnych wspomnień, do których będą wracać w długie jesienne i zimowe wieczory. Z przyjemnością dzieliliśmy się relacjami z wyjazdów w naszych mediach społecznościowych. Nasze wakacyjne posty będziemy kontynuować jeszcze we wrześniu. Nie zostawimy tej radości tylko dla siebie. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku i Instagramie
Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Darowizny pozwoliły nam zapewnić transport, posiłki i środki bezpieczeństwa dla uczestników tegorocznych wakacji jednego dnia. Wspólnie z darczyńcami zadbaliśmy o wakacyjne wytchnienie samotnych seniorów. Wolontariusze mogli spędzić czas ze swoimi podopiecznymi w zupełnie nowych okolicznościach i jeszcze lepiej się poznać. Dziękujemy!
Oto niektóre wypowiedzi wdzięcznych seniorów: 
Tak bardzo się cieszę, że mogłam popłynąć na rejs po Wiśle, to było niezwykłe przeżycie. I to czyste powietrze w Nałęczowie! Do tej pory czuję ten świeży zapach, a w pamięci wciąż mam pyszne smaki z Pijalni Czekolady. – mówiła wzruszona pani Stasia.
Byłam z moją wolontariuszką w ZOO. Ten radosny gwar rodzin z dziećmi usłyszany po tylu latach spędzonych w samotności wprawił mnie w cudowny wakacyjny klimat. – podzieliła się pani Maria.
Tak przyjemnie było wędrować wąwozami lessowymi, które zaprowadziły nas na wzgórze z pięknym widokiem na ujście rzeki Chodelki do Wisły – mówiła z zachwytem pani Basia po wycieczce do Kazimierza Dolnego. 

Używamy plików cookies w celu realizacji usług. Czytaj więcej.

Zacznij wspierać co miesiąc Wspieram regularnie