Dziękujemy za wsparcie akcji Podaruj Wigilię
Aktualności > Dziękujemy za wsparcie akcji Podaruj Wigilię

Dziękujemy za wsparcie akcji Podaruj Wigilię

Dziękujemy za wsparcie akcji Podaruj Wigilię

Z serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie, które pozwoliło nam zorganizować wigilijne spotkania w 10 miastach, w których działamy. Dla seniorów, którzy są z nami od niedawna było to pierwsze tego typu spotkanie.


Pełen bliskości czas spędzony z życzliwymi wolontariuszami, świąteczne potrawy i upominki wręczane przez samego Świętego Mikołaja – wszystko to wywołało wzruszenie i sprawiło podopiecznym wiele radości:


To było piękne spotkanie. Nie mogłam się na nie doczekać – byłam tak spragniona kontaktu z innymi ludźmi. Zespół muzyczny przygrywał, chór śpiewał kolędy, odwiedził nas nawet Mikołaj. Ileż było przy tym śmiechu. – podzieliła się pani Stasia z Lublina.

Na spotkanie dotarł nawet pan Paweł – podopieczny, który jest po amputacji obu nóg i na co dzień w ogóle nie wychodzi z domu – mówiła wzruszona koordynatorka mbU w Łodzi – Klaudyna. Zapewniliśmy transport, dzięki któremu seniorzy mogli bezpiecznie dostać się na miejsca spotkań. – dodaje koordynatorka.


Wśród uczestników był 81-letni pan Piotr z Wrocławia, który wyjątkowość wydarzenia podkreślił specjalnie napisanymi na tę okazję wierszami. I jak twierdzi: Nie ma cenniejszego prezentu niż rozmowa z drugim człowiekiem. Ja ze swoją żoną byłem 52 lala i trudno jest mi być samotnym... Dlatego cieszę się, że uczestniczę dziś w tym radosnym spotkaniu.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z naszych świątecznych spotkań. >Kliknij tu<

Zadbaliśmy też o podopiecznych, którym stan zdrowia nie pozwolił być z nami na spotkaniach. Wolontariusze odwiedzili ich w domach. Przekazali seniorom świąteczne życzenia i upominki. To wszystko nie odbyłoby się, gdyby nie pomoc darczyńców.
Wspólnie z nimi sprawiliśmy, że każdy podopieczny czuł się w tym świątecznym czasie ważny i wyjątkowy.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego, co piękne i dobre!

Używamy plików cookies w celu realizacji usług. Czytaj więcej.

Zacznij wspierać co miesiąc Wspieram regularnie