A+/A-
1pro mbUwww4

Aktualności

 • Przedszkolaki też składają życzenia wielkanocne

  10.04.2017 r.

  Świąteczny czas to czas szczególny kiedy spędzamy na przygotowaniach domu, posiłku ale również czas kiedy chcemy złożyć życzenia.

 • Wielkanocne przyjęcie

  08.04.2017 r.

  Dnia 8 kwietnia 2017 r odbyło się Uroczystość Wielkanocna w poznańskim oddziale Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich". W tym roku w spotkaniu zabrało udział 60 osób, wśród nich byli również podopieczni Domów Pomocy Społecznej z którymi współpracujemy.  Odbyło się nowym miejscu - Restauracja Gajowa w Poznaniu.

 • Spotkanie z psychologiem

  31.03.2017 r.

  Dnia 30 marca odbył się wykład pt. „Charakterystyka chorób neurologicznych wieku podeszłego. Kiedy należy zacząć się martwić?”. Wykład został przeprowadzony przez psycholog Jagnę Sobierajewicz, która na co dzień zajmuje się rehabilitacją neuropsychologiczną oraz psychogerontologią (dziedzina zajmująca się zagadnieniami dotyczącymi adaptacji psychiki ludzi starzejących się do okresu starości).

 • Szczęście na wyciągnięcie ręki

  15.03.2017 r.

  Dnia 16 marca poprowadziła zajęcia z seniorami wolontariuszka Paulina Ilijew.Cykliczne spotkania "Szczęście na wyciągnięcie ręki" cieszą się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem grupy.

 • Ciekawe połączenie zajęć

  14.03.2017 r.

  Dnia 14 marca w siedzibie poznańskich "małych braci Ubogich" wolontariusze  postanowili połączyć swoje dwie grupy i zrobić wyjątkowe zajęcia. Panie z grupy Filipa - nauka angielskiego i Panie z grupy Kuby - zajęcia komputerowe, zaczęły działać razem. Ciekawe połączenie tych dwóch dziedzin niewątpliwie urozmaiciło spotkanie.

 • Niezwykłe odwiedziny

  09.03.2017 r.

   Dnia 9 marca 2017 r. w Stowarzyszeniu „mali bracia Ubogich” gościliśmy  aktorkę panią Halinę Chmielarz. W związku z zaproszeniem jakie otrzymała od pani prezes poznańskiego oddziału Bolesławy Reteckiej zgodziła się w marcowe popołudnie spotkać z naszymi seniorkami.

1 2 3 4 5 ... 57