28 marca w piątkowe popołudnie w Stowarzyszeniu „mali bracia Ubogich” odbyło się zebranie wolontariuszy. Spotkanie jak zwykle przebiegło w bardzo przyjemnej i wesołej atmosferze.

Zostały na nim omówione najważniejsze sprawy związane z działalnością i funkcjonowaniem Stowarzyszenia. Po przywitaniu wszystkich przez koordynatora, każdy wolontariusz opowiedział o swoich dotychczasowych dokonaniach, a także o relacjach z seniorami i planach na kolejne miesiące.

 

Oprócz wymiany swoich przeżyć, propozycji nowych działań i podzielenia się istotnymi spostrzeżeniami co do działalności Stowarzyszenia, omówione zostały zajęcia zaplanowane na kwiecień. Tematem przewodnim była Wielkanoc, która w tym roku odbędzie się 12 kwietnia w gmachu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Po omówieniu bieżących spraw, wszyscy zebrani zabrali się za przygotowywanie świątecznych ozdób na stół wielkanocny. Zaangażowanie wolontariuszy było bardzo duże. Jedni robili szkice, inni wycinali, a jeszcze inni nadzorowali pracę. Oczywiście wolontariusze tylko rozpoczęli przygotowywanie ozdób wielkanocnych. Resztę wystroju wykonają nasi Seniorzy na najbliższym spotkaniu. Po pracy na wszystkich czekała przepyszna pizza.

 

Zapraszamy do galerii