W środę 5 grudnia 2012 seniorzy Stowarzyszenia mbU, spotkali się by wspólnie świętować imieniny pani Mari i Adelajdy.

Po głośnym odśpiewaniu tradycyjnego "Sto lat", wręczeniu kwiatów i złożeniu najlepszych życzeń drogim solenizantkom, wszyscy chętnie kosztowali przygotowanych specjalnie na tę okazję smakołyków. A trzeba przyznać, że było czym rozpieszczać podniebienia :)!
Powodów do świętowania było jednak więcej...

Spotkanie stanowiło bowiem również okazję do pogratulowania wyróżnionym podczas warsztatów w Warszawie, wolontariuszy naszego stowarzyszenia. Dumni z naszych najlepszych, nagrodziliśmy ich sukces gromkimi brawami. Koordynator i wolontariusze zdali wszystkim również szczegółową relacje z ostatnich warsztatów. Opowiedzieli o zajęciach i szkoleniach w jakich uczestniczyli oraz najzabawniejszych momentach.


W celu zaktywizowania wszystkich obecnych na spotkaniu wolontariusze  przygotowali również grę ''tabu". Zabawa choć nie należała do najłatwiejszych i wymagała sporej kreatywności, przysporzyła uczestnikom wiele śmiechu. Humory dopisywały, więc gwarno i radośnie minęło to spotkanie. Nie obyło się też bez opowiadania dowcipów, w którym prym wiodła solenizantka Adela. Zapraszamy do galerii.