Nowy rok dla podopiecznych lubelskiego oddziału Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” zaczął się wizytą profesjonalnej stylistki fryzur – pani Moniki Borzęckiej.

Piękne, zadbane włosy stanowią ozdobę każdej kobiety – niezależnie od wieku. Wie o tym najlepiej osoba, która na co dzień zajmuje się pielęgnowaniem i układaniem fryzur.

Fryzjer jest dla włosów niczym lekarz i kosmetyczka w jednej osobie – wie wszystko o ich budowie, strukturze, składzie i właściwościach. „Uzbrojony” w taką wiedzę doskonale więc potrafi dobrać odpowiednie środki i zabiegi pielęgnacyjne, tak, aby w jak największym stopniu wydobyć z włosów ich naturalne piękno. Nie bez znaczenia jest także troska o stan skóry głowy – bo to właśnie od niej zależy siła i urok każdego włosa.

Te i inne informacje zostały przekazane przez panią Monikę uczestniczkom tego interesującego wykładu, wzbogaconego ciekawymi schematami, rozrysowywanymi przez prowadzącą na tablicy.

Prezentacja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i aprobatą seniorek, które dawały temu aktywny wyraz, zadając dużą ilość pytań związanych z tematyką spotkania. Specjalistka odpowiadała na wszystkie pytania, wykazując się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. To na pewno nie ostatnie nasze spotkanie z panią Moniką.

Zapraszamy do galerii.