Spotkanie walentynkowe w Stowarzyszeniu „mali bracia Ubogich” w Lublinie odbyło się 20 lutego w czwartkowe popołudnie, które zostało przygotowane przez wolontariuszkę Wiesławę Pietrzelę.

 


Na spotkaniu na seniorów czekało wiele konkursów, oczywiście związanych z tematyką dnia zakochanych. Na początku seniorzy mieli za zadanie odczytanie różnych wierszy o tematyce miłosnej. Konkursem który wprawił wszystkich w dobry humor, było rozpoznawanie par z wycinków gazet. Komu udało się odgadnąć największa liczbę osób  ten wygrywał słodką nagrodę. Najtrudniejszym zadaniem dla seniorów, było rozwiązanie krzyżówki z rozsypanych liter, podobnie jak we wcześniejszym konkursie na osobę która jako pierwsza rozwiązała krzyżówkę czekała nagroda w postaci krzyżówki lub łamigłówki, którą to można było zabrać do domu. Następnie seniorzy rozpoczęli rozmowy na temat swoich pierwszych miłości. Wspomnienia tamtych chwil przywołały pozytywne emocje u każdego z uczestnika spotkania.

Zapraszamy do galerii

 

Projekt współfinansowany przez Fundację „Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość”, realizowany w Lublinie przez Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”.