W piątek 28 grudnia podopieczni i wolontariusze Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, spotkali się na zabawie sylwestrowej. Odbyła się ona przy współpracy z Centrum Dziennego  Pobytu dla Seniorów.

 Podopieczni i wolontariusze  przybyli na miejsce około godziny 15:30. Po krótkim przywitaniu wzniesiono toast za zdrowie, pomyślność i wszelkie sukcesy w nadchodzącym roku dla naszych podopiecznych oraz wolontariuszy.  Następnie wszyscy w radosnych nastrojach udali się na parkiet, aby wspólnie się bawić.
Orkiestra zaproponowała repetuar muzyczny rodem z młodzieńczych lat seniorów, przy którym wszyscy szampańsko się bawili.

Z dodatkowych atrakcji: podczas przerwy tanecznej wszyscy uczestnicy mieli za zadanie na przygotowanych wcześniej karteczkach wypisać swoje postanowienia noworoczne. Był to dobry moment na refleksję i przemyślenia o mijającym roku i nadchodzącym nowym.  Aby wprawić naszych seniorów w jeszcze lepsze nastroje zostały przygotowane specjalnie dla nich optymistyczne horoskopy na rok 2013. Potem wszyscy wrócili na parkiet, na którym mogli się bawić do piosenek śpiewanej przez naszą podopieczną Panią Zofię.
Podczas kolejnej przerwy w tańcach seniorzy posilili się tradycyjnym barszczykiem z uszkami oraz pysznym bigosem. Uwieńczeniem balu sylwestrowego był wspólny taniec wszystkich uczestników tej imprezy oraz pamiątkowe zdjęcie z orkiestrą. Po wspaniale spędzonych razem chwilach niechętnie wracaliśmy do domu.

Zapraszamy do naszej galerii. Do siego roku!