Czas tegorocznego karnawału już minął, ale pozostały bardzo miłe wspomnienia! We wtorek 5 lutego 2013 r. lubelscy podopieczni bawili się na Karnawałowym Balu Maskowym w siedzibie Centrum Usług Socjalnych przy ul. Lwowskiej, a już następnego dnia odbyło się spotkanie w lubelskiej siedzibie "mbU".

Karnawałowy Bal Maskowy

Seniorzy byli tego dnia w iście karnawałowych nastrojach, nic zatem dziwnego, że zaraz po przybyciu na bal ruszyli na parkiet, by wspólnie ze wszystkimi przy melodiach orkiestry cieszyć się z ostatnich chwil tegorocznego karnawału.  Uczestnicy bawili się świetnie! Tańce, gry i zabawy - do wyboru, do koloru!
Po pierwszej części tanecznej na wszystkich czekała niespodzianka od organizatorów. Zgromadzeni mogli usłyszeć przepiękne wiersze i skecze przygotowane przez seniorów. Po chwili odpoczynku przyszedł czas na dalszy ciąg tanecznej zabawy.

Na zakończenie zgromadzeni goście zostali zaproszeni na karnawałowy poczęstunek.
Zapraszamy do naszej galerii.Spotkanie Karnawałowe "mbU"

We wtorek bal karnawałowy, a już następnego dnia podopieczni Stowarzyszenia bawili się na karnawałowym spotkaniu w lubelskiej siedzibie przy ul. Akademickiej.  Już przy pierwszych taktach muzyki zgromadzeni poderwali się do tańca. Nikogo nie trzeba było namawiać do wyjścia na parkiet. Podopieczni, wolontariusze, młodsi i starsi - włączyli się do wspólnej zabawy.

A wolontariusze poza tańcami przygotowali różne atrakcje. Np. zabawę w puszkę Pandory. Podczas tej zabawy uczestnicy przekazywali sobie z rąk do rąk tytułową puszkę Pandory, która kryła w sobie różnego rodzaju polecania i zadania do wykonania. Inna z naszych zabaw polegała na losowaniu karteczek, podzielonych na dwie kategorie: pisarze i dzieła tych pisarzy. Następnie należało dobrać się w parę pisarz i jego dzieło oraz zatańczyć.
W przerwach między zabawami na seniorów czekał poczęstunek.

Zdjęcia z naszego spotkania znajdą Państwo w galerii. Zapraszamy!