We wtorek  7 listopada podopieczni Stowarzyszenia mbU, ponownie wybrali się do Centrum  Usług Socjalnych przy ulicy Lwowskiej na „Senioradę 2012”.

Program uroczystości był bardzo urozmaicony, na samym początku przedszkolaki zaprezentowali wspaniały pokaz słowno-muzyczny o tematyce kolorowej jesieni. Następnie laureaci wtorkowego konkursu pt. „Miłość Nie Jedno Ma imię” w tym nasza kochana Pani Alinka, ponownie zaprezentowali swoje wiersze. W  uroczystości wzięli również uczniowie IV liceum z Lublina którzy zaprezentowali wspaniałe piosenki takie jak: „selavi” oraz „Dziwny jest ten świat” które wywołały pozytywne wzruszenie seniorów.

Następnie zaprezentował się wspaniały chór seniorów, który zaprezentował nam piosenki z lat młodości naszych seniorów, oczywiście bez oklasków na stojąco się nie obyło i wspaniały zespół został wywołany na „bis” z piosenką  pt. „ Czerwony autobus”.

Na koniec uroczystości wszyscy obejrzeli ankietę przeprowadzoną wśród młodzieży i przedszkolaków na temat: „wesołej starości” co wprawiło seniorów w świetny humor. Gdy już potrzeby duchowe i emocjonalne seniorów zostały zaspokojone, wszyscy udali się na pyszny poczęstunek. Zapraszamy go galerii.