W tym roku lubelscy „mali bracia Ubogich” postanowili uczcić "Dzień Kobiet" w nieco większym niż zwykle gronie.

Wspólnie z pracownikami „Centrum Usług Socjalnych” na ul. Lwowskiej koordynator i wolontariusze "mbU" zorganizowali wspaniałą uroczystość dla wszystkich pań. Impreza  odbyła się w "Dniu Kobiet" czyli 8 marca w godzinach rannych w „Centrum”.

Przestronna sala pomieściła ponad 50 gości, którzy zasiedli przy pięknie zastawionych stołach. Środek sali przeznaczono na scenę, jako, że w planie były popisy naszych podopiecznych: wiersze liryczne i komiczne o kobietach, piosenki z czasów młodości seniorów, a nawet występ kabaretowy przygotowany przez podopieczną "mbU" p. Zofię Wronko. Animatorką spotkania była p. Marzena – na co dzień pracująca „Centrum Usług Socjalnych”.

Po występach goście raczyli się pysznymi ciastami. Na koniec każda z uczestniczek spotkania otrzymał mały podarunek wraz z życzeniami.

Seniorzy oraz wolontariusze „małych braci” byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Nawiązały się nowe znajomości i sympatie. Także podopieczni „Centrum” bardzo cieszyli się ze wspólnej imprezy. W przyszłości planowane są kolejne akcje  „małych braci” i „Centrum Usług Socjalnych”.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z imprezy, znajdą je Państwo w "Galerii".