Święta są już wspomnieniem! A dzięki Wam były piękne i radosne :)
W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za okazane wsparcie 
i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej 
bożonarodzeniowej galerii wspomnień
.     Galeria Lublin               Galeria Poznań                Galeria WarszawaPani Marianna po śmierci męża została całkiem sama. Dzieci pani Zofii mieszkają w USA i nie przyjadą na Święta. Pan Wiesław nie ma nikogo - ze względu na chorobę nóg, musiał oddać nawet swojego psiego towarzysza... Każda z tych osób wie, co to smak świątecznej pustki.

A przecież właśnie w  tym świątecznym czasie obecność innych jest szczególnie ważna. To dlatego, specjalnie z myślą o naszych podopiecznych, przygotowujemy spotkania przy wigilijnych stołach w Warszawie, Poznaniu i Lublinie.

Bardzo zależy nam, by podarować samotnym seniorom choć namiastkę prawdziwej, rodzinnej atmosfery na Święta.

By stało się to możliwe i w tym roku potrzebujemy Państwa wsparcia!

 

 

 

 

 

 

 

Szacunkowy koszt zaproszenia jednej osoby to 50 zł. Wystarczy na posiłek wigilijny, świąteczny upominek, pomoc w transporcie dla naszych mniej sprawnych podopiecznych. Każda przekazana na ten cel kwota: 30, 50, 100 zł przełoży się na  radość i emocje,  które  nie  mają  ceny.

- Bo tak naprawdę najważniejsze jest to, że możemy dzielić się radością Świąt z innymi.
To jest prawdziwa magia Bożego Narodzenia
- powiedziała pani Marianna, która cieszy się na tegoroczne nasze wigilijne spotkanie.

Każdej zimy przy naszych stołach gościmy blisko 300 osób. Dla wielu z naszych podopiecznych to jedyna okazja, by wraz z innymi cieszyć się Bożym Narodzeniem. Tych, którym zdrowie nie pozwala uczestniczyć we wspólnym świętowaniu, odwiedzamy z upominkiem i życzeniami. Wiemy, jakie to dla nich ważne - mówi Joanna Jaworska, koordynatorka wolontariatu w Stowarzyszeniu.