Wyjście do Och-Teatru z wolontariuszami z Millennium Leasing

W ramach akcji wolontariackiej grupa  pracowników Millennium Leasing z warszawskiej Centrali firmy zorganizowała grupowe wyjście do teatru dla naszych podopiecznych.


Ponad 20 pracowników Millennium Leasing oraz 40 podopiecznych stowarzyszenia, a także jego stali wolontariusze, wybrało się do kawiarni oraz na spektakl „Mayday” wystawiany w Och-Teatrze. Uczestnicy spotkania mieli też szansę spotkać się z panem Rafałem Rutkowskim, grającym w "Mayday", zadać mu pytania i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Tak o wydarzeniu powiedziała Kamilla Frankowska, wolontariuszka Millennium Leasing:
- Było super, zarówno jeśli chodzi o wolontariat jak i o sztukę!  Pierwszy raz zaangażowałam się w takie wydarzenie i przekonałam się, że jednak nie jest to taka łatwa sprawa. Każdy z podopiecznych jest inny, każdy ma swoje problemy. Podobnie w kwestii pomocy – każdy może oczekiwać innej jej „formy”. Dla jednych był to uśmiech, dla innych krótka rozmowa, jeszcze inni chętnie przyjmowali pomoc przy zejściu ze schodów. Jedno jest pewne… było warto! Wspaniale było połączyć przyjemnie z pożytecznym.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji!

Och Teatr mbU 10.07.2019