Wspólna Wigilia

Bezśnieżnie, ale jakże urokliwie i magicznie minęła nasza Wigilia w Stowarzyszeniu. Jak przystało na ten dzień, nie  obyło się bez niespodzianek i cudów. Mimo to, pełni świątecznego nastroju, zasiedliśmy do stołów 18 grudnia. Nie czekając jednak na pierwszą gwiazdę podzieliliśmy się opłatkiem.

Tego dnia na każdej twarzy pojawiły się łzy wzruszenia. Zarówno dla wolontariuszy, jak i seniorów było to niezwykłe przeżycie. Na ustach wielu z nas pojawiły się życzenia, przede wszystkim zdrowia, które jest dla nas największą wartością, a także pragnienie ujrzenia wszystkich w tym samym gronie za rok.

 

 

 

 

 

 

Dzięki wsparciu naszych darczyńców, seniorzy otrzymali podarunki,  które roznieśli uśmiechnięci od ucha do ucha Mikołaje. To był wspaniały dzień, który nie byłby tak niesamowity, gdyby nie wszyscy Ci, którzy tworzą i wspierają Stowarzyszenie. Za ten cudowny czas, z głębi serca składamy serdeczne podziękowania.

Pragniemy również w tym Nowym Roku życzyć wszystkim niezliczonych pokładów energii, spełnienia wszystkich marzeń, realizacji planów, a także uśmiechu, by każdy dzień, był cudem, a nie jedynie szarą rzeczywistością.

Zapraszam na fotorelację do naszej galerii.

Spotkanie  zostało współrealizowane w ramach projektu „Senior wart poznania” współfinansowanego ze środków pochodzących z Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na działania na rzecz osób w wieku emerytalnym.