Warsztaty dietetyczne z Marceliną – letnie koktajle

Nasza grupa pasjonatek zdrowego żywienia pod przewodnictwem Marceliny nie zwalnia tempa. W lipcu spotkały się po raz kolejny, tym razem po to, by przygotować smaczne i zdrowe letnie koktajle.

Owoce, warzywa, jogurty i soki – moc witamin i ważnych składników odżywczych, w odpowiednich zestawieniach i proporcjach powędrowało do naczynia blendera. Panie nie tylko przygotowywały i próbowały, ale również bardzo uważnie oceniały każdy z pięciu napojów. Marcelina przygotowała dla Pań specjalną tabelę, zachęcającą do uważnego jedzenia. Każdy koktajl oceniony był pod względem smaku, barwy, zapachu i konsystencji. Zwycięzcą w kategorii najlepszy smak został brzoskwiniowy koktajl z płatkami owsianymi.

Musimy się również pochwalić, że od czasu naszych ostatnich warsztatów dietetycznych, zmienił się stopień naukowy naszej wolontariuszki. Marcelina obroniła swoją pracę magisterską na piątkę i jest teraz dyplomowanym magistrem dietetyki! Serdecznie gratulujemy wyniku.

W przyszłym miesiącu, w odpowiedzi na potrzeby naszych podopiecznych, zamiast warsztatów Marcelina przeprowadzi indywidualne konsultacje dietetyczne połączone z analizą składu ciała.

Jesteśmy dumni, że mamy takich wolontariuszy!!!

koktajle z Marcelina