Spotkanie Wigilijne

Ciężko znaleźć słowa by opisać to spotkanie. Powiedzieć, że było cudownie, że atmosfera była niesamowita, że wszystko się pięknie udało, to zdecydowanie za mało! Tegoroczne spotkanie Wigilijne poruszyło serca zarówno seniorów jak i wolontariuszy.

W jednym miejscu udało się zebrać niemal stu ludzi - podopiecznych i wolontariuszy. Najpierw były życzenia, łamanie się opłatkiem, potem wspólny posiłek. Obowiązkowym punktem programu było oczywiście kolędowanie. Na koniec wszyscy podopieczni zostali obdarowani - wysłannikami św. Mikołaja byli jak zawsze nasi wspaniali wolontariusze.

Wszystkie uśmiechy, łzy wzruszenia, ogromna radość i szczęście było cudownym ukoronowaniem kolejnego roku działalności Stowarzyszenia, wspieranego przez szlachetnych darczyńców. To dzięki ich hojności możemy robić to, co robimy, za co w imieniu poznańskiego oddziału mbU serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego spotkania. 

DSC05891

DSC5889

Zajęcia realizowane w ramach projektu "Senior jest dla nas ważny” współfinansowanego ze środków pochodzących z Miasta Poznania przeznaczonych na działania na rzecz osób w wieku emerytalnym.

logo poznania14