Spotkanie Wielkanocne mbU Warszawa i Pruszków

Chyba nie ma większej przyjemności niż spotkać się w zaprzyjaźnionym gronie ciepłych osób, które łączą wspólne przeżycia, opowieści, przygody, radości, a czasami troski. Tak właśnie wyglądało nasze świąteczne spotkanie Wielkanocne z podopiecznymi Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy niemal 130-osobowe grono  podopiecznych, pracowników i wolontariuszy mbU zgromadziło się w Centrum Caritas przy ulicy Okopowej 55 w Warszawie, a podobne spotkania odbyły się także w innych miastach, gdzie Stowarzyszenie aktywnie działa: Lublinie i Poznaniu. Niezniechęceni chłodną i szarą pogodą spotkaliśmy się, aby nastroić się miło i uroczyście na ten zbliżający się ważny czas świąteczny, spróbować pysznych potraw przygotowanych przez naszych Gospodarzy, a przede wszystkim po prostu, aby być razem. Nie było końca wspólnym śmiechom, żartom i rozważaniom, wspomnieniom minionych dobrych dni, wycieczek, wypraw do kina czy teatru, spotkań w Stowarzyszeniu, rozmów, a także planowaniu wiosennych ciepłych dni, spacerów czy kolejnych spotkań.

Życzymy Wszystkim Przyjaciołom Stowarzyszenia wymarzonych, spokojnych i pełnych ciepła Świąt. Spotykajmy się częściej, chętniej i bądźmy dla siebie nawzajem dobrzy.

Relację przygotowała wolontariuszka Ania.

mbU wielkanoc 13 04 201924