Spotkanie dla uczestników pobytu wakacyjnego w Zaniemyślu

W ostatnią środę nasi Seniorzy postanowili ogrzać nieco mroźne, listopadowe powietrze swoimi ciepłymi wspomnieniami z wakacji. Uczestnicy organizowanych przez nas pobytów wakacyjnych spotkali się ponownie, by obejrzeć zdjęcia z Zaniemyśla oraz powspominać wszystkie miłe chwile. Było przy tym dużo śmiechu ale również łzy wzruszenia i ogromna wdzięczność.

Oto jak pobyt w Zaniemyślu wspomina w swoim liście Pani Zofia:

„(…) Cel naszej podróży to „Bojanowe Gniazdo”, ośrodek wypoczynkowy w Zaniemyślu. Wszystko zapięte na ostatni guzik, wygodne pokoje, wokoło zieleń, ptaki śpiewają, błękitne niebo i słońce, zapowiadał się wspaniały pobyt. (…)

(…) Wracaliśmy wypoczęci, pełni wrażeń – duszy, serca ukojenie! A może wrócimy tu za rok? Podziękowań nie było końca, byliście drodzy wolontariusze najwspanialsi, pełni ciepła i zrozumienia. I ja tam byłam razem z WAMI, miło pobyt wspominam, świetnie się bawiłam i co przeżyłam, zobaczyłam, jak umiałam opisałam.”

Dopełnieniem tego spotkania było oczywiście wspólne śpiewanie – dokładnie tak samo jak nad jeziorem Raczyńskim w Zaniemyślu.

Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania.

spotkanie powakacyjne