Sferis pomaga i wspiera akcję PODARUJ WIGILIĘ

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób magiczny czas pełen ciepła i miłości. Jest to okres, w którym na każdym rogu czeka na nas dużo więcej dobroci, współczucia, cierpliwości i zrozumienia.

MBU+sferis postFB2Ludzie zapominają o problemach i starają się skupiać na tym co dobre. Spędzają czas ze swoimi rodzinami i doceniają pozytywną stronę życia. Niestety, dla starszych samotnych ludzi "Cicha noc...." brzmi zupełnie inaczej. Staramy się to zmienić. W tym roku pomaga nam Firma Sferis w ramach akcji #SferisPomaga.
W tym roku postanowiliśmy wesprzeć Stowarzyszenie i pomóc w zorganizowaniu kolacji wigilijnych dla najbardziej potrzebujących. Dlatego złotówka od każdego zamówienia złożonego w dniach od 1 do 22 grudnia 2018 roku zostanie przekazana właśnie na ten cel. Możesz być z nami i możesz nam pomóc w zgromadzeniu, jak największej sumy pieniędzy. Składając zamówienie w tym okresie – POMAGASZ. - potwierdza przedstawiciel Firmy Sferis.
Przyłącz się do akcji i oznaczaj w mediach społecznościowych wpisy hasztagiem #SferisPomaga – niech inni też dowiedzą się o tej inicjatywie. Razem możemy więcej!