Pobyt wakacyjny - Święcice

W sierpniowy poniedziałek wybraliśmy się na wakacyjny pobyt wraz z warszawskimi i pruszkowskimi seniorami, który odbył się dzięki naszym darczyńcom.

W wieczór po przyjeździe chcieliśmy, by wszyscy poznali się lepiej. Po zapoznaniu malowaliśmy własnoręcznie porcelanowe kubki na pamiątkę. Powstały oryginalne pamiątki - kolorowe, z podpisami, a najważniejsze, że własnoręcznie zrobione.
Nazajutrz, podczas wycieczki do Błonia, przemiła pani Ania oprowadziła nas po Muzeum Ziemi Błońskiej. Spacerowaliśmy również po parku Bajka, a po obiedzie zajadaliśmy się lodami. Wieczór zaanimowały wolontariuszki - Agnieszka i Małgosia, które poprowadziły grę bingo.
Trzeciego dnia urządziliśmy mini spa: maseczki, manicure, henna, masaże przy relaksującej muzyce. W oczekiwaniu na zabiegi graliśmy w Scrabble. Po południu był grill, koncert i wspólne tańce.
Ostatniego dnia wakacji po śniadaniu warsztaty biżuterii z porcelany poprowadziła dla nas Warsztatownia I mniej Więcej: panie przygotowały sobie wisiorki, kolczyki i pierścionki, a panowie spinki do mankietów.
Wszystkie atrakcje i wspólnie spędzony czas będzie na pewno dobrą okazją do powspominania w jesienne wieczory.

Podopieczni i wolontariusze serdecznie dziękują darczyńcom za wspaniały wyjazd.

 

mbU pobyt wakacyjny 5 8.08 111