Pani Jadwiga i wolontariuszka Kasia na leśnej wędrówce

mbU www ChoszczowkaDzięki wsparciu naszych darczyńców wolontariuszka Kasia zabrała swoją podopieczną Jadwigę na wakacyjną wycieczkę do Choszczówki.

Oto relacja Kasi: Wybrałyśmy to miejsce ponieważ żadna z nas tam wcześniej nie była, a chciałyśmy zwiedzić nową okolicę. Dzięki temu, że pani Jadzia zabrała kijki do nordic walking mogłyśmy długo spacerować po lesie! W trakcie zrobiłyśmy sobie krótki przystanek na mini piknik, żeby zjeść kanapki. Niestety komary nie pozwoliły nam na dłuższe leniuchowanie, więc ruszyłyśmy dalej. Okazuje się, że nawet w lesie można znaleźć restaurację, oczywiście skorzystałyśmy i zatrzymałyśmy się na obowiązkową kawkę. Na zakończenie naszej wycieczki udałyśmy się na obiad do restauracji z tradycyjną polską kuchnią. Pani Jadzia była bardzo zadowolona z miłej obsługi i smacznego posiłku.

Choszczówka skradła nasze serca, to piękny, gęsty las, który o tej porze roku jest cały pachnący i bzyczący. Mamy nadzieję, że uda nam się tam jeszcze kiedyś wrócić na kolejny spacer. Dziękujemy darczyńcom za umożliwienie nam spędzenia dnia w tak cudownych okolicznościach przyrody.– mówiła zachwycona seniorka.