Niesamowita inicjatywa - 100 km w 24 h dla mbU!

cs2Z okazji naszych 15 urodzin pracownicy Credit Suisse biorą udział w Charity Walk Challenge, którego celem jest zebranie pieniędzy na rzecz naszych seniorów.

Już 25 maja, 70 pracowników Credit Suisse weźmie udział w 100 km Charity Walk Challenge. Celem inicjatywy jest pokonać tę odległość idąc, w nie więcej niż 24 godziny.
Każdy może stać się częścią tego niezwykłego wydarzenia i wspomóc inicjatywę finansowo. Wystarczy kliknąć >> Zrzutka. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz podopiecznych naszego Stowarzyszenia.
Warto również wspomnieć, że 100 km Charity Walk Challenge nie jest rywalizacja pomiędzy uczestnikami. Wszyscy uczestnicy pracują nad osiągnięciem wspólnego celu, dlatego wszyscy wolontariusze będą konkurować, ale tylko z odległością i czasem. Wydarzenie organizowane jest, aby udowodnić, że niemożliwe nie istnieje.
Serdecznie zachęcamy każdego do wzięcia udziału w zbiórce. To idealny prezent urodzinowy dla podopiecznych naszego Stowarzyszenia!