Spektakl w Teatrze Syrena "Spaghetti Poloneze"

Nie od dziś wiadomo, że Polacy kochają Włochy i włoskie piosenki. A teraz, dzięki spektaklowi "Spaghetti Poloneze, czyli niezbędnik polsko-włoski" mogą także wspólnie z aktorką Moniką Marotti pośpiewać do hitów takich, jak „Felicita”, „Mambo Italiano”, czy „Volare”.

Szkoda, że nie widzieliście, jak wspaniale bawili się przy południowej muzyce nasi podopieczni podczas ostatniego wyjścia do Teatru Syrena, gdzie włoska artystka o polskich korzeniach okraszała klasyczne przeboje dowcipnymi komentarzami i anegdotami.

Śmiechu i śpiewu było co niemiara. Znalazł się też czas na rozmowy przy ciastku i kawie. A to wszystko dzięki wsparciu firmy Innogy. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu tego wyjątkowo udanego wyjścia – sponsorom i wolontariuszom. Nasi seniorzy byli zachwyceni. Pani Maria, która w teatrze była po raz pierwszy od 30 lat, dzwoniła do nas nawet z podziękowaniami, a doskonale wiemy, że inni uczestnicy wyprawy podzielali jej entuzjazm i doskonale spędzili czas.

mbU teatr Syrena 12mbU teatr Syrena 13mbU teatr Syrena 11