Nabór uczestników do projektu

Świetlica terapeutyczna dla osób z chorobą otępienną, w szczególności dla osób chorych na chorobę Alzheimera w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przyjmie dwie osoby dotknięte chorobą Alzheimera, mogących wziąć udział w zajęciach terapeutyczno-rehabilitacyjnych.

Rodzaje zajęć: Koloroterapia, Terapia Metodą Montessori dla Seniorów, Treningi Poznawcze, Muzykoterapia z elementami tańca, Rehabilitacja Ruchowa. Zajęcia trwają od 4 września do 13 grudnia 2018 roku w Centrum Integracji i Aktywizacji Seniorów na Żoliborzu (ul. Wyspiańskiego 6/8). Projekt jest dedykowany mieszkańcom Dzielnicy Żoliborz i obejmuje grupę 15 chorych. Z powodów zdrowotnych dwie osoby nie mogą obecnie kontynuować terapii zajęciowej, zatem mamy możliwość przyjęcia dwóch kolejnych osób na zajęcia terapeutyczne. 

Terapia odbywa się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w czwartki w godzinach: 9.00-13.00. Wszystkie zajęcia prowadzą doświadczeni specjaliści. 
Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu są proszone o kontakt telefoniczny pod numerem: 518 371 552 lub pod adresem mailowym: przystanekalzheimer@gmail.com logo PA3

LOGO biale finansowanie9