Stowarzyszenie mali bracia Ubogich w Lublinie Miejscem Przyjaznym Seniorom

W dniu 25 października 2018 r. w Teatrze Muzycznym w Lublinie miała miejsce gala wręczenia certyfikatów "Miejsce Przyjazne Seniorom" 68 organizacjom i instytucjom, które pomagają osobom starszym. Wśród laureatów znalazło się także Stowarzyszenie mali bracia Ubogich z Lublina.

Wczoraj w Teatrze Muzycznym w Lublinie miała miejsce gala wręczenia certyfikatów "Miejsce Przyjazne Seniorów". Wśród 68 organizacji  uhonorowanych tym zaszczytnym mianem znalazło się także Stowarzyszenie mali bracia Ubogich z Lublina. Certyfikat odebraliśmy z rąk pani prezydent Moniki Lipińskiej oraz Dyrektora Lubelskiego Centrum Aktywności Obywatelskiej pana Sławomira Skowronka. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Po gali wręczenia certyfikatów miał miejsce także wspaniały koncert solistów Teatru Muzycznego. Wczorajsze wydarzenie było wspaniałe, a wśród przybyłych gości nie zabrakło także naszych podopiecznych oraz wolontariuszy.

DSC 00461Dziękujemy Radzie Seniorów Miasta Lublin oraz panu Prezydentowi Krzysztofowi Żukowi za przyznanie nam po raz kolejny tytułu "Miejsca Przyjaznego Seniorom". Będziemy robili co w naszej mocy żeby jak najlepiej pomagać seniorom w Lublinie.