mali bracia Ubogich nominowani w plebiscycie Grube Ryby!

Grube Ryby to wyjątkowe nagrody przyznawane przez słuchaczy i redakcję Radia Kolor. Po raz pierwszy wręczono je 20 lat temu, w 1998 roku przy okazji 5. urodzin stacji. Dwie dekady później czas na jubileuszową odsłonę Grubych Ryb. mali bracia Ubogich zostali nominowani w kategorii Największe Serce - ludzi, którzy w pierwszej kolejności, najpierw pomyślą o innych, nie o sobie. Ludzie, dla których niesienie pomocy to prawdziwa pasja i sens życia.

thumb page 1525081263GR2018 okladka2Plebiscyt ma na celu wyróżniać niezwykłe osobowości i ciekawe projekty. Jak podaje Radio Kolor: To nie ranking popularności… Doceniamy największy talent, pasję, to magiczne „coś”, co sprawia, że chcemy otaczać się ludźmi takimi jak zdobywcy naszych nagród. Tegoroczna edycja będzie rekordowa pod względem liczby kategorii, w których wręczymy nasze statuetki. W siedmiu z nich to słuchacze zdecydują o tym, kto otrzyma tytuł Grubej Ryby, natomiast nasza redakcja tradycyjne wskaże Kobietę Koloru.
Głosowanie trwa od 30.04 do 21 maja 2018 r. do godziny 12:00. Wystarczy wejść na stronę plebiscytu >> i kliknąć GŁOSUJ pod opisem małych braci Ubogich - po kliknięciu przycisku głos będzie już zapisany. Uwaga! Głosować można codziennie, bo z jednego adresu IP można oddać codziennie jeden głos w każdej z kategorii.
Gorąco prosimy o głosy!
Dodatkowo, po zagłosowaniu można wziąć udział w konkursie. Wystarczy w kreatywny sposób uzasadnić swój wybór, by móc wygrać podwójne zaproszenie na Galę 25. Urodzin Radia Kolor.