Ciąg dalszy wakacji jednego dnia Pani Marii i Moniki

Wspaniałe chwile związane z mini wycieczką jednego dnia przeżywała wolontariuszka Monika wraz z Panią Marią. Krótka wypowiedź wolontariuszki obrazuje jak wiele im dało to wspólne kolejne wyjście.

Wolontariuszka Monika: Dzięki tej wycieczce przekonałyśmy się, że mamy całe życie na to, żeby spróbować czegoś po raz pierwszy i nigdy nie jest za późno na nowe doznania. Tego dnia Pani Maria po raz pierwszy mogła oglądać pokazy nart wodnych, które odbywały się na Wake Parku na Malcie. Kolejną rzeczą, którą Pani Maria zrobiła po raz pierwszy było spróbowanie lodów tajskich, które są zamrażane na miejscu w ciągu 3 minut. 

Spacer wzdłuż jeziora oraz wspaniała pogoda wprawiły nas w dobry humor. Uroki Malty takie jak fontanna, most przy jeziorze oraz dogodne ścieżki spacerowe pozwoliły nam zrelaksować się oraz rozkoszować latem. Mogłyśmy na własnej skórze poczuć jak dobrą inwestycją w rozwój Poznania jest wykorzystanie sztucznego jeziora w centrum miasta.

 

Wrażenia jakie mogła Pani Maria przeżyć w trakcie wakacji jednego dnia na długo pozostaną w jej sercu. Wycieczka została zrealizowana dzięki "Akcji Wakacyjnej"Dziękujemy.