Akcja świąteczna - informacja dla darczyńców

W odpowiedzi na zapytania dotyczące finansów Stowarzyszenia uprzejmie informujemy, że o środkach wydanych na poszczególne cele informujemy zawsze w rocznych sprawozdaniach finansowych i merytorycznych dostępnych tutaj: SPRAWOZDANIA

Poza tym, po zakończonej akcji wysyłamy do naszych Darczyńców informację / relację (o ile wyrażą na to zgodę przy dokonywaniu wpłaty), a raz w roku (na początku roku) wysyłamy podsumowanie z działań za poprzedni rok.

Jeśli w akcji bożonarodzeniowej uda nam się zebrać więcej funduszy zostaną one przekazane na:

- upominki świąteczne dla sędziwych kombatantów mieszkających w domach pomocy społecznej (na wniosek organizacji kombatanckich, z którymi współpracujemy)

- docieranie (od 2017 r.) do jeszcze większej ilości osamotnionych osób starszych poprzez implementowanie działań Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich" w nowych miejscach. Wiemy, że są takie potrzeby, niemal codziennie odbieramy e-maile i telefony w tej sprawie. Być może dzięki naszym Darczyńcom to się uda. 

Przy tej okazji uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" działa bez przerwy cały rok, a fundamentem „mbU” jest tzw. wolontariat towarzyszący. Organizujemy dla osamotnionych osób starszych odwiedziny wolontariuszy (zawsze w kontakcie 1:1), budujące relacje pomiędzy seniorami i wolontariuszami. Tutaj znajdziecie szerszą informację na ten temat: OBECNOŚĆ

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu via e-mail: info@malibracia.org.pl