A+/A-
baner str wwwv2

Aktualności

 • Święto Ziół

  20.08.2016 r.

  Dnia 20 sierpnia  2016 r  w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Poznaniu braliśmy udział w festynie "Święto Ziół”. Organizatorzy zapewnili kulturalnie interesujące miejsce przy Muzeum Etnograficznym w Poznaniu. Miejsce otoczone dookoła drzewami, wokół stoisk rozłożone  bukiety ziół i kwiatów, porozkładane leżaki letniskowe, powiew ciepłego letniego wiatru tworzył sielską...

 • Ciąg dalszy wakacji jednego dnia Pani Marii i Moniki

  19.08.2016 r.

  Wspaniałe chwile związane z mini wycieczką jednego dnia przeżywała wolontariuszka Monika wraz z Panią Marią. Krótka wypowiedź wolontariuszki obrazuje jakie wiele im dało to wspólne kolejne wyjście.

 • Wakacje jednego dnia - wycieczka Pani Marii i Moniki

  12.08.2016 r.

  W trakcie wakacji marzymy o krótkich i długich wyprawach, by móc choćby na chwilę poczuć smak przygody i dreszczyk pozytywnych emocji. Wybrać się do miejsca z lat dzieciństwa, zobaczyć stare budynki, obejrzeć zmieniający się krajobraz, podziwiać piękno przyrody. Sentymentalnie powrócić do dawnych wspomnień i na kilka godzin poczuć się szczęśliwym.

 • Indywidaulne Wycieczki Jednego Dnia

  11.08.2016 r.

  Lekko jesienny powiew wiatru, roznoszący zapach kwiatów, które nasadzone były na tarasie restauracji, w której Pani Janinka z wolontariuszką Panią Olą kosztowały wyborną kaczkę. Dzięki „Akcji Wakacyjnej”, którą prowadzi Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” mogliśmy Panią Janinkę, osobę zamkniętą w sobie, bardzo schorowaną zabrać na indywidualną wycieczkę.

 • Rękodzieło - Warsztaty niespodzianka

  08.08.2016 r.

  Dnia 9.08.2016 r w siedzibie Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich” odbyło się spotkanie z rękodzieła pt.  ”Warsztaty niespodzianka”.

 • Wakacje Jednego Dnia - Rydzyna i Trzebosz

  05.08.2016 r.

  Wakacje to czas, w którym każdy pragnie odpocząć od codziennych spraw oraz znaleźć chwilę wytchnienia. Zobaczyć nowe miejsca, spotkać  interesujących ludzi, spróbować kulinarnych dań to tylko niektóre z pragnień jakie chcemy zrealizować w trakcie odpoczynku. Z utęsknieniem patrzymy w przyszłość wyczekując tego czasu relaksu.

1 2 3 4 5 ... 52