A+/A-
baner obecnosc1

Aktualności

 • Zajęcia komputerowe

  24.06.2015 r.

  Poznański oddział mbU stara się umożliwiać swoim podopiecznym dostęp do wiedzy ze znajomości komputera. Co najmniej trzy razy w tygodniu, w trzech różnych grupach zaawansowania, Seniorzy mogą brać udział w zajęciach komputerowych, które prowadzą wolontariusze.

 • Lekcja muzealna

  12.06.2015 r.

  12 czerwca grupa seniorów poznańskiego Oddziału mbU uczestniczyła w lekcji muzealnej dotyczącej tym razem romantyzmu w malarstwie polskim. Pani M. Szajkowska – pracownica Muzeum Narodowego, z wielkim znawstwem i  swobodą opowiadała  o malarstwie Aleksandra Orłowskiego i jego przyjaźni z Adamem Mickiewiczem.

 • Wycieczka do Koszut

  23.05.2015 r.

  Choć prognozy pogody zapowiadały deszczową aurę, 23 maja upłynął pod znakiem ciepłego, wiosennego słońca. Warunki były więc idealne, by wybrać się na wycieczkę. Tym razem naszym celem stały się Koszuty – niewielka miejscowość w okolicach Środy Wielkopolskiej.

 • Nordic walking – ćwiczenia dla ciała i ducha

  22.05.2015 r.

  Jak najlepiej rozpocząć weekend? Może spacerem w pięknej scenerii Parku Sołackiego i przyjemnym towarzystwie chętnym do rozmów wszelakich.

 • Warto ćwiczyć pamięć

  21.05.2015 r.

  21 maja odbyły się kolejne już, cykliczne zajęcia pod nazwą „Warto ćwiczyć pamięć”. Ćwiczenia trwają godzinę (dwa razy w miesiącu) i prowadzone są przez naszą wolontariuszkę- Beatę Uchto, psychologa i nauczyciela akademickiego.

 • Spacer po Wildzie

  18.05.2015 r.

  Spacerem po zaułkach historii

1 2 3 4 5 ... 43