A+/A-
baner obecnosc3

Aktualności

 • „Uczta na zamku” - Inauguracja Kampanii „We love eating! Rozsmakuj się w zdrowiu”

  17.09.2014 r.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich podopiecznych poznańskiego oddziału Stowarzyszenia "mali bracia ubogich" do wspólnego świętowania rocznej kampanii „We love eating! Rozsmakuj się w zdrowiu”.

 • Spotkanie z dietetykiem Martą Lewandowicz

  28.08.2014 r.

  „O wodzie i miodzie” czyli kolejne warsztaty dietetyczne w poznańskim oddziale „małych braci Ubogich”.

 • „Psychosomatyka. W jakim stopniu choroba zależy ode mnie?”

  21.08.2014 r.

  Dnia 21 sierpnia bieżącego roku odbyło się kolejne spotkanie w ramach profilaktycznych wykładów zdrowotnych „Z cyklu moje zdrowie”.

 • Wakacje jednego dnia: wycieczka do Pobiedzisk

  19.08.2014 r.

  Poranne słońce przywitało podopiecznych „małych braci Ubogich”, którzy 19 sierpnia wybrali się w ramach „Wakacji jednego dnia” do Pobiedzisk.

 • Ocena równowagi i chodu

  06.08.2014 r.

  Równowagę ciała określa się zdolnością organizmu do utrzymania pozycji ciała bez pomocy drugiej osoby, wykluczając niekontrolowane upadki zaś chód jest złożoną czynnością ruchową a jego nieprawidłowości również wpływają na upadki. 

 • "We love eating!" w mbU

  30.07.2014 r.

  Z radością informujemy, że poznański oddział Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich" we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych zostało członkiem Lokalnej Grupy Promującej w kampanii "We love eating! Rozsmakuj się w zdrowiu". Niniejsza kampania wspólnie z sześcioma innymi miastami Europy przygotowywana jest na prośbę Komisji Europejskiej.

1 2 3 4 5 ... 37