A+/A-
baner obecnosc1

Aktualności

 • Wakacje Jednego Dnia

  19.08.2015 r.

  Las, jezioro i wspaniałe towarzystwo – kolejna wycieczka jednego dnia za nami!

 • Fizjoterapeuta

  06.08.2015 r.

  Kilka dni temu poznański oddział „małych braci Ubogich” odwiedził fizjoterapeuta mgr Maciej Wilkanowski z bardzo ciekawym wykładem na temat profilaktyki w bólach kręgosłupa. Pomimo upalnej pogody na prelekcje przyszła grupa najbardziej zainteresowanych Seniorek.  Pan Maciej nie tylko opowiedział i wytłumaczył skąd te bóle się biorą, ale również pokazał kilka ważnych...

 • Podróże małe i duże

  02.08.2015 r.

  Tym razem w ramach cyklu spotkań „Podróże małe i duże” przenieśliśmy się  do Japonii. Jedna z wolontariuszek mbU - pani Ludwika Kochamn, wiosną br. odwiedziła Japonię i teraz bardzo chętnie podzieliła się z nami swoimi wrażeniami z tej podróży.

 • Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych wolontariatem - ZAPRASZAMY!

  27.07.2015 r.

  Mieszkasz w Poznaniu? Chciałbyś robić coś dla innych? Zastanawiasz się nad wolontariatem? Zajrzyj do nas! Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" w Poznaniu zaprasza na:

 • Lepienie z gliny

  23.07.2015 r.

  W poznańskim oddziale „małych braci Ubogich” co miesiąc odbywają się zajęcia z rękodzieła. Jednak, 23 lipca br. mieliśmy okazję zaprosić kilkoro z naszych podopiecznych na wyjątkowe spotkanie tego rodzaju. Odbyło się ono w Pracowni ceramicznej HEHO.

 • Lekcja muzealna

  12.06.2015 r.

  12 czerwca grupa seniorów poznańskiego Oddziału mbU uczestniczyła w lekcji muzealnej dotyczącej tym razem romantyzmu w malarstwie polskim. Pani M. Szajkowska – pracownica Muzeum Narodowego, z wielkim znawstwem i  swobodą opowiadała  o malarstwie Aleksandra Orłowskiego i jego przyjaźni z Adamem Mickiewiczem.

1 2 3 4 5 ... 44