A+/A-
baner obecnosc1

Aktualności

 • Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych wolontariatem - ZAPRASZAMY!

  27.07.2015 r.

  Mieszkasz w Poznaniu? Chciałbyś robić coś dla innych? Zastanawiasz się nad wolontariatem? Zajrzyj do nas! Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" w Poznaniu zaprasza na:

 • Lepienie z gliny

  23.07.2015 r.

  W poznańskim oddziale „małych braci Ubogich” co miesiąc odbywają się zajęcia z rękodzieła. Jednak, 23 lipca br. mieliśmy okazję zaprosić kilkoro z naszych podopiecznych na wyjątkowe spotkanie tego rodzaju. Odbyło się ono w Pracowni ceramicznej HEHO.

 • Lekcja muzealna

  12.06.2015 r.

  12 czerwca grupa seniorów poznańskiego Oddziału mbU uczestniczyła w lekcji muzealnej dotyczącej tym razem romantyzmu w malarstwie polskim. Pani M. Szajkowska – pracownica Muzeum Narodowego, z wielkim znawstwem i  swobodą opowiadała  o malarstwie Aleksandra Orłowskiego i jego przyjaźni z Adamem Mickiewiczem.

 • Wycieczka do Koszut

  23.05.2015 r.

  Choć prognozy pogody zapowiadały deszczową aurę, 23 maja upłynął pod znakiem ciepłego, wiosennego słońca. Warunki były więc idealne, by wybrać się na wycieczkę. Tym razem naszym celem stały się Koszuty – niewielka miejscowość w okolicach Środy Wielkopolskiej.

 • Nordic walking – ćwiczenia dla ciała i ducha

  22.05.2015 r.

  Jak najlepiej rozpocząć weekend? Może spacerem w pięknej scenerii Parku Sołackiego i przyjemnym towarzystwie chętnym do rozmów wszelakich.

 • Warto ćwiczyć pamięć

  21.05.2015 r.

  21 maja odbyły się kolejne już, cykliczne zajęcia pod nazwą „Warto ćwiczyć pamięć”. Ćwiczenia trwają godzinę (dwa razy w miesiącu) i prowadzone są przez naszą wolontariuszkę- Beatę Uchto, psychologa i nauczyciela akademickiego.

1 2 3 4 5 ... 44