A+/A-
banner4

Aktualności

 • Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

  05.12.2016 r.

  Dnia 5 grudnia odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Wolontariusze mieli okazję do wspólnych rozmów oraz integracji. Wspaniale rywalizowali ze sobą w trakcie bowlingu. Wszystkim dopisywało poczucie humoru oraz emanowali dużą dawką energii i radości. Istotnym punktem spotkania były podziękowania oraz wręczenie kwiatów i dyplomów dla wolontariuszy.

 • Kartki świąteczne prosto z serca... od dzieci!

  05.12.2016 r.

  Święta, święta tuż tuż…. a my jako Stowarzyszenie przygotowujemy się do nich najstaranniej jak możemy po to by Wigilia, którą organizujemy dla samotnych osób starszych była najbardziej wyjątkowa jak tylko może być bo jedyna.

 • Kartki świąteczne dla seniorów od wolontariuszy

  30.11.2016 r.

  Dnia 30 listopada odbyło się spotkanie dla wolontariuszy. W trakcie spotkania wolontariusze wykonywali kartki świąteczne dla seniorów. Była to niesamowita możliwość by móc wspólnie porozmawiać oraz wymienić się zdobytym doświadczeniem w trakcie wolontariatu.

 • Konkurs Mój wolontariat

  03.11.2016 r.

  Ruszył konkurs „Mój wolontariat”!

 • Projekt "Stolik zarezerwowany"

  21.10.2016 r.

  Czas na podsumowania pilotażowego projektu „Stolik zarezerwowany”, w którym mieliśmy okazję wziąć udział. Projekt zaczął się w czerwcu tego roku i potrwał aż do końca września.

 • Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

  03.10.2016 r.

  3 października 2016r świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Uroczystość odbyła się w stołówce Jowita. Spotkanie rozpoczęło się od złożenia serdecznych życzeń dla seniorów. W imieniu pracowników, zarządu oraz wolontariuszy przemawiała Elwira Gorwa-Wałkiewicz. W trakcie spotkania odbył się koncert muzyczny na skrzypcach wykonany przez uczniów z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Poznaniu.

1 2 3 4 5 ... 54